ترون چیست؟

همه چیز راجع به ترون

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

این مطلب در تاریخ 1400/01/23 بروزرسانی شده است.

ترون

ترون یک بلاک‌چین در حوزه به اشتراک گذاری رایگان مطالب در حوزه سرگرمی میباشد که ارز داخلی این شبکه ترونیکس با نماد اختصاری TRX میباشد. ترونیکس در سال 2017 با ارزش حدودی 0.0019دلار به بازار عرضه شد و هم اکنون با ارزش تقریبی 0.1310 دلار و  داشتن  0.43% سهم از بازار در رتبه 18 بازار  قرار دارد. این ارز در این چن سال پیشرفت بسیار خوبی شده و کاربران از آن استقبال عمده‌ای کرده اند، ترون در چشم‌انداز خود را تبدیل شدن به رمزارز اول دنیا قرار داده است و تیم پشت این پروژه که مدیریت آن بر عهده جاستین سان (Justin sun) که یک کارآفرین چینی میباشد، در سئول و توکیو میباشند.

توکن‌ها

ترون برخلاف بسیاری از رمزارز ها دیگر قابل استخراج و ماین کردن نمیباشد و حدود 100 میلیارد از کوین های آن عرضه شده که طبق گفته‌ی سایت رسمی ترون چیزی بالغ بر 65میلیارد آن در گردش است. ترون با داشتن ارزش کم بدلیل مقدار حجم بالای عرضه‌ی آن سهم خوبی را از بازار را به خود اختصاص داده که هرچند این  عرضه‌ی بالا باعث پایین ماندن قیمت این ارز شده و نداشتن هیچ کالای پشتوانه این ارز را در معرض ریسک قرار میدهد؛ هرچند نباید ترون را دست کم گرفت زیرا که این ارز پشتبانی عظیمی از افراد مرتبط به آن دریافت میکند که یکی از آنها بنیانگذار علی بابا جک ما (Jack ma) میباشد و هم اکنون چیزی حدود یک ملیون نفر کاربر به خود اختصاص داده است.

پلتفرم

پلتفرم ترون دو مزیت خیلی خوب دارد اول آنکه کارمزد تراکنش ها در این شبکه چیزی حدود صفر میباشد و همچنین سرعت تراکنش ها در این شبکه بالاست . چیزی در حدود 1000 تراکنش در ثانیه که در مقایسه با اتریوم(15 تراکنش در ثانیه) از موقعیت بهتری برخوردار است همچنین پلتفرم ترون برای کاربران خود فضایی غیر متمرکز برای به اشتراک گذاری مطالب در حوزه سرگرمی فراهم کرده منظور ما از غیر متمرکز این است که شما دیگر واسطی مانند google یا  facebook  یا youtube و … ندارید و شما دیگر در معرض ریسک رعایت نکردن خط مشی این شرکت ها قرار نخواهید گرفت و این پروسه به صورت غیر متمرکز و ایمن صورت میگیرد.

نتیجه گیری

به عنوان جمع‌بندی میتوان گفت ترونیکس یک رمزارز با بستر پیشرفت بسیار بالا و داشتن پلتفرم بسیار مناسب با جذب کاربران زیاد میتواند یک ارز مناسب برای سرمایه‌گذاری و آینده‌ی خوبی در انتظار آن میباشد.


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر