آموزش های غیر حضوری و آنلاین بازار ارزهای دیجیتال

الکترونیوم چیست؟

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

الکترونیوم

امروز قصد بررسی شبکه الکترونیوم (Electroneum) داریم؛ ارز دیجیتال الکترونیوم در واقع اولین رمزارز بریتانیایی محسوب میشود که با هدف در دست گیری بازار های بازی و سایت های شرطبندی از سال 2017 با عرضه اولیه ICO پا به دنیای ارز های دیجیتال گذاشته است.

ریچارد الس

موسس این شبکه و فرد اصلی آن را میتوانیم ریچارد الس معرفی بکنیم که خود دارای پلتفرمی در حوزه رسانه های اجتماعی با نام Retortal  میباشد و همچنین مدیریت آژانس دیجیتال SiteWizard نیز است.

سکه ها

این پروژه در ماه جولای سال 2017 با  عرضه اولیه ICO کار خود را شروع کرد و با رسیدن به مقدار 40 میلیون دلار در ستامپر همین سال به بازار عرضه شد. قیمت سکه های این شبکه در ابتدا در حدود 0.03 دلار بود ولی توانست اوج قیمتی 0.2 را نیز تجربه بکند اما هم اکنون که درحال ویرایش این مقاله هستیم 0.008 با حجم بازار 145 میلیون دلار در رتبه 245 بازار قرار دارد. تعداد کلی سکه های این شبکه حدود 21 میلیارد میباشد که تقریبا 1000 برابر تعداد کلی سکه های بیت کوین میشود. البته از این تعداد تقریبا 50% آن در شبکه در گردش میباشد و مابقی هنوز استخراج نشده اند.

بلاک چین

این شبکه دارای بلاک چین اختصاصی خود میباشد که Coin های مورد استفاده در آن با نماد اختصاری ETN نمایش داده میشوند. فناوری مورد استفاده در این شبکه Prof of Resposibility (POR) که به معنای اثبات مسئولیت پذیری میباشد، است. مزیت این فناوری نسبت به فناوری هایی نظیر (POW) Prof of Work و یا (POS) Prof of Stake این است که در مقابل حمله های 51% هکر ها مقاوم و معصون است.

کاربرد ها

از کاربرد های این شبکه که در ابتدا اشاره به صنعت گیم و قمار کردیم باید اشاره به تبدیل شدن به یک شبکه پرداخت بسیار سریع و قابل دسترس بودن نیز بکنیم، این شبکه تمرکز خود را روی تلفن همراه و رابط کاربری آسان برای کارهای روزمره گذاشته است.

صنعت گیمینگ

تمرکز این شبکه بر روی صنعت گیم با هدف جذاب واقع شدن این ارز دیجیتال توسط کاربران گیم میباشد چراکه اکثر افراد به دلیل ناکار آمد بودن توکن های داخل بازی بعد از خریداری دست از این کار میکشند اما این شبکه باعث شده است کاربران با وعده کاربردی بودن همیشگی این ارز در حوزه های دیگر نیز جذب این شبکه بشوند.

کلام آخر

این شبکه به دلیل قیمت مناسب و دارا بودن رابط کاربری و توجه زیاد به پلتفرم گوشی های همراه و همچنین شبکه پرداخت سریع و آسان و فعال در حوزه شرطبندی و صنعت گیمینگ کاربرد های زیادی دارد که باعث استقبال بیشتر از این شبکه میشود و میتوان آینده خوبی را برای این شبکه متصور شد.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز راجع به آنون اینو (Anon Inu)

بیشتر بخوانید: همه چیز راجع به شیبا (shiba) 

سوالات و نظرات خود را برای ما زیر همین پست کامنت کنید.

 


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر