سایت ارز ها

استلار چیست؟

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

استلار

در سال 2014 جد مک کالب که یکی از توسعه دهندگان ریپل بود پس از ایجاد شدن اختلافاتی میان مدیران این شبکه از این شبکه جدا شد و شبکه استلار (Stellar) را که میتوان فورکی از ریپل دانست را پایه ریزی کرد. شبکه استلار با هدف آسان کردن پرداخت های بین بانک های سرتاسر جهان ایجاد شده است و تا کنون نیز ارتباطات گسترده ای میان شبکه سنتی پرداخت و شبکه رمزنگاری ایجاد کرده است و موفقیت های زیادی در این زمینه کسب کرده است.

ارز دیجیتال

ارز دیجیتال این شبکه لومن با نماد اختصاری XLM میباشد که به تعداد 50 میلیارد از آن در شبکه وجود دارد که در طی مدت به شبکه تزریق میشود و قابل استخراج شدن نیست. هم اکنون که در حال ویرایش این مقاله هستیم قیمت این ارز دیجیتال در حدود 0.21 دلار میباشد و در جایگاه 19 بازار قرار دارد و حدود 45% از توکن های آن به بازار عرضه شده اند و در حال گردش در شبکه میباشند.

مقیاس پذیری

استلار به دلیل مقیاس پذیری بالا و سرعت های تراکنش بالا در حدود 1000 تراکنش در ثانیه یکی از ارز های دیجیتالی با مقیاس پذیری بالا محسوب میشود که به همین دلیل نیز کارمزد های پرداختی این شبکه بسیار کم و ناچیز بوده و این میتواند برای کاربران شبکه خبر خوشحال کننده ای باشد!

شبکه استلار

شبکه استلار یک بلاک چین اختصاصی است که در واقع استلار دارای کوین میباشد و این شبکه با میزبانی از ICO ها میتواند به شدت پیشرفت کند و قیمت کوین استلار را بالا ببرد البته این خبر هنوز به صورت قطعی تایید نشده است اما در صورت تایید شاهد افزایش ارزش و پیشرفت شبکه استلار خواهیم بود.

کلام آخر

استلار یکی از پروژه های قوی در حوزه ارزهای دیجیتال با دارا بودن ارتباطات گسترده میان شبکه سنتی پرداخت و شبکه رمزنگاری بلاک چین ها توانسته تبدیل به پلی میان این دو شبکه باشد و تا کنون نیز قرارداد های همکاری بسیاری در سرتاسر اروپا و ایالات متحده بسته است. این شبکه کیف پول اختصاصی خود را نیز دارا است که از اینجا میتوانید آن را دانلود کنید. اگر به دنبال سرمایه گذاری در این بازار هستید این ارز میتواند گزینه مناسبی برایتان به شمار رود. البته تصمیم گیرنده نهایی و مسئولیت سرمایه گذاری بر روی این ارز خود شما هستید، پس با چشم باز و مطالعه و تحقیق دست به خرید یک ارز دیجیتالی بکنید.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز راجع به آنون اینو (Anon Inu)

بیشتر بخوانید: همه چیز راجع به شیبا (shiba) 

سوالات و نظرات خود را برای ما زیر همین پست کامنت کنید.


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر