DOGELON MARS چیست؟

DOGELON MARS چیست؟

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

دوج‌لون مارس

دوج‌لون مارس یا (Dogelon mars) یک رمزارز با نماد اختصاری ELON میباشد که فورک و انشعابی از شبکه دوج کوین میباشد.

توکن ها

به طور کلی به تعداد 1p واحد از توکن های دوج‌لون وجود دارد که نیمی از آنها متعلق به ویتالیک بوترون پایه گذار شبکه اتریوم میباشد که با این کار هم به پروژه خود ارزش داده اند هم به صورت امن میتوانند توکن سوزی بکنند (مانند مسیری که شیبا اینو اینو طی کرد) و نیمی دیگر از توکن ها در صرافی یونی سواپ قفل شده اند که اینکار باعث جلوگیری از کمبود نقدینگی این توکن در بازار میشود.

ارزش بازار

قیمت و ارزش دوج‌لون هم اکنون چیزی در حدود 0.000002 دلار میباشد و در رتبه 192 بازار قرار دارد. این توکن برعکس دوج کوین و شیبا اینو یک میم کوین نبوده و یک پروژه واقعی با اهداف و دستاورد های واقعی میباشد.

توزیع توکن ها 

آن چنین که در سایت رسمی این پروژه نوشته نوشته توزیع توکن های آن به صورت کاملا عادلانه بوده و کسی جز ویتالیک بوترون صاحب توکن های آن نمیباشد و این نکته را نیز باید متذکر بشویم که ویتالیک در آینده نزدیک این تعداد از توکن ها را  خواهد سوزاند تا این عدالت همچنان نیز پایدار باقی بماند.

ضمنا آدرس قرارداد این پروژه به شرح زیر میباشد: 0x761D38e5ddf6ccf6Cf7c55759d5210750B5D60F3

به گفته سایت رسمی دوج‌لون

دوج‌لون خود را یک ارز میان سیاره‌ای معرفی میکند و اینگونه بیان میکند که دوج‌لون برای سفر به مریخ و ماه به کمک شما می‌آید و میخواهد از هرگونه سردرگمی در این بازار جلوگیری کند و خود را از پروژه های کلاهبرداری که نقدینگی آنها دشوار مبرا داشته است.

اشتباه نشود

دوج‌لون توسط ایلان ماسک یا افراد مربوط به این شخص ساخته و منتشر نشده است هرچند که ممکن است در آینده توسط این شخص یا اشخاص دیگری مورد حمایت قرار گیرد ولی هنوز هیچ حرفی در این مورد زده نشده است.

کلام آخر

دوج‌لون یک پروژه تازه وارد است که سرمایه گذاری روی آن ممکن ریسک بالایی داشته باشد ولی همانطور که میدانید اینگونه رمزارز ها با پامپ و دامپ های ناگهانی سود های هنگفت و ضرر های جبران ناپذیری را به سرمایه گذاران خود وارد کرده اند پس در سرمایه گذاری در چنین پروژه هایی دقت لازم را به عمل بیاورید.

همچنین بخوانید راجع به: شیبا اینو

همچنین بخوانید راجع به: فری‌کوین

همچنین بخوانید راجع به: توکن فگ


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر