FEG Token چیست؟

FEG Token چیست؟

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

فگ توکن

توکن فگ یا (FEG Token) که مخفف شده‌ی Feed Every Gorilla میباشد یک رمزارز Defi میباشد که کاملا غیرمتمرکز بوده و یک قرارداد هوشمند به حساب می‌آید و هیچ صاحب و مدیری ندارد بلکه تمامی تصمیمات شبکه را خوده جامعه به توافق میرسند (مکانیزم اجماع).

توکن ها

فگ توکن در تاریخ may 3 سال 2010 آغاز به کار کرده است و تا زمانی که این مقاله در حال ویرایش است با قیمت 0.0000000126 دلار در رتبه 2571 بازار قرار دارد؛ تعداد کلی عرضه توکن های این پروژه به تعداد 42p میباشد.

شبکه 

فگ توکن هم بر روی شبکه اتریوم و هم اسمارت بایننس چین قرار دارد و شما میتوانید با مبادله هوشمند یا (smart swap) توکن های فگ خود را بین این دو شبکه جابجا کنید. توکن فگ یکی از اهداف خود را کارهای خیریه اعلام نموده است به صورتی که از سهم کارمزد های خود بخشی را به موسسات خیریه اختصاص داده است.

صرافی ها

اولین صرافی که فگ توکن در آن لیست شد یونی سواپ میباشد ولی شما همچنین میتوانید در صرافی های پنکک سواپ، 1inch ،coin Gecko و اوکی‌اکسچنج این ارز را مبادله کنید که قابل ذکر است بیشترین سهم مبادلات این ارز در صرافی اوکی‌اکسچنج میباشد.

کارمزد معاملات

توکن فگ به طور خودکار در ازای کارمزد معاملات در شبکه مقداری (1%) از توکن ها را میسوزاند و همچنین در صورت نگه داری آن (1%) توکن آن را برای شما استیک میکند و پاداش دریافت میکنید، توکن سوزی خودکار باعث کم شدن عرضه و ارزشمند تر شدن این توکن میشود. این توکن در حال راه اندازی دوباره سیستم مالی غیرمتمرکز میباشد که اهداف بالایی در این حوزه دارد که به دنبال تحقق آنها میباشد.

برنامه های پیش رو

طبق گفته سایت رسمی این پروژه در آینده نزدیک امکان لیست کردن توکن های کاربران در نرم افزار این توکن وجود خواهد داشت، در سایت این پروژه نقشه‌ی راهی ترسیم شده است که از جمله‌ی اهداف نزدیک آنها میتوان به راه اندازی معاملات هوشمند این توکن و صرافی غیرمتمرکز میباشد.

امکانات

این توکن فروشگاه اینترنتی نیز دارد که در ان میتوانید دست به خرید انواع لباس و کالاهای با لوگوی گوریل یا همان FEG بکنید. در ضمن این پروژه از اتحاد پان آفریقا نیز حمایت میکند و شما میتوانید لینک کیف پول اهدای کمک های خیریه به این اتحادیه را ببینید.

عرضه

این توکن هیچ گونه پیش فروشی نداشته است و 100% نقدینگی آن در صرافی های یونی سواپ و پنکک سواپ میباشد.

شبکه های اجتماعی

این پروژه با اینکه بسیار جدید و نو میباشد ولی تاکنون توانسته است در شبکه های اجتماعی ردیت و دیسکورد 5 هزار دنبال کننده و همچنین در شبکه اینستاگرامی خود 22 هزار نفر دنبال کننده جذب بکند و همانطور که میدانید هرچه این آمار ها بالاتر روند نشان دهنده استقبال کاربران از این پروژه خواهد بود.

کلام آخر 

فگ توکن یک پروژه بادارا بودن اهداف بالا و همچنین زیرساخت ها و فناوری خوب میتواند یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال به شمار رود ولی همانطور که میدانید هیچکسی نمیتواند آینده این چنین پروژه هایی را تضمین بکند و برای سرمایه گذاری بر روی این نوع از آلتکوین ها باید به شدت مراقب بود تا متحمل ضررهای هنگفت نشوید.

همچنین بخوانید راجع به: فری کوین

همچنین بخوانید راجع به: توکن شیبا اینو


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر