سایت ارز ها

Aave چیست؟

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

آوی

امروز میخواهیم به پروژه آوی (Aavi) بپردازیم که به عنوان یکی از پروژه های پیشرو و نوین در جامعه رمزارز ها شناخته میشود. شما در این پلتفرم میتوانید وام بگیرید یا وام بدهید و کسب سود کنید!

تاریخچه

استانی کولچوف (Stani Kulechov) به همراه تیم توسعه دهنده اش در سال 2017 پلتفرمی بر روی شبکه اتریوم راه اندازی کردند که ETHland نام داشت و این ایده وام دهی را دنبال میکرد اما بدلیل کاستی های موجود زیاد موفق نبود و آوی در سال 2020 شروع به کار کرد که تاکنون پیشرفت های خوب و استقبال کاربران شبکه را به همراه داشته است.

توکن ها

توکن های آوی با استاندارد ERC20 اتریوم هم اکنون قیمتی در حدود 326 دلار دارند و در رتبه 27 بازار قرار است. این توکن در ماه می 2021 توانست رکورد قیمتی خود یعنی 631 دلار را کسب بکند در ضمن این نکته قابل ذکر است که به طور کلی 16میلیون از توکن های آوی وجود دارد که 12 میلیون آن همین لحظه در گردش شبکه میباشند.

شبکه

بلاک چین این پلتفرم بر بستر اتریوم نوشته شده است که شبکه ای شفاف و متن باز برای توسعه سیستم وام دهی بر این بستر میباشد. شما میتوانید در این شبکه از توکن های دیگری همون اتریوم (ETH)، دای (DAI)، تتر (USDT) و… نیز بهره ببرید و با آنها وام گرفته و یا بدهید.

وام دهی

شما میتوانید با گذاشتن وثیقه در این شبکه از آن وام بگیرید و تنها 0.09% کارمزد پرداخت کنید! اما باید وام دهنده و شبکه را با گذاشتن وثیقه در این پلتفرم راضی به انجام اینکار بکنید. در صورتی که این بستر برای شما فراهم شود میتوانید از نوعی وام که Flash نام دارد استفاده بکنید که به شما امکان دسترسی به وام های بسیار سریع برای گرفتن سود های بیشتر در موقعیت های خوب بازار را، میدهد.

جمع بندی

این سیستم با ارائه یک سیستم وام دهی مناسب به کاربران این پلتفرم با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده است که توانسته این پروژه را در مدت یکسال به 30 پروژه برتر برساند و سرمایه گذاری بر روی این نوع از پروژه با دارا بودن سیستم های کارآمد در دراز مدت گزینه خوبی به شمار میرود.

بیشتر بخوانید: همه چیز راجع به آنون اینو (Anon Inu)

 

بیشتر بخوانید: همه چیز راجع به شیبا (shiba) 

 

اگر علاقمند به تبادل اطلاعات در حوزه ارز های دیجیتال در شبکه های اجتماعی ما میباشید میتوانید از زیر اقدام کنید:

 

گروه تبادل نظر ارز های دیجیتال

 

لطفا سوالات و نظرات خود را برای ما زیر همین پست کامنت کنید.


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر