صرافی بیت فینکس چیست؟

آشنایی با صرافی بیت فینکس

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

صرافی بیت فینکس

برای ورود به دنیای ارز های دیجیتال شما نیاز به یک صرافی دارید تا بتوانید به شبکه متصل و رمزارز ها را خرید و فروش بکنید اما این صرافی ها در ازای ارائه این خدمات از شما کارمزد و هزینه هایی دریافت میکنند تا بتوانند به حیات خود ادامه دهند؛ این بین صرافی بیت فینکس یکی از کم کارکزد ترین صرافی های ارز دیجیتال میباشد که همین موضوع دلیل محبوبیت زیاد آن بین کاربران شبکه شده است.

تاریخچه

شروع به کار این صرافی به سال ۲۰۱۲ برمیگردد که در ابتدا برای خرید فروش بیت کوین استفاده میشد اما به مرور زمان و پیشرفت این صرافی شما هم اکنون میتوانید صد ها ارز دیجیتال مختلف را علاوه بر ارزهای فیات همچون دلار و یورو را در این صرافی خرید و فروش کنید و از خدمات ارزان آن بهره ببرید.

صرافی بیت فینکس در طی این سال ها مورد حمله‌ی هکر ها نیز قرار گرفته است که چندین میلیون دلار ارز دیجیتال در آن ها به سرقت رفته اند و همین موضوع باعث شده است که این صرافی در حوزه امنیت سخت گیری های بیشتری برای حفظ سرمایه کاربران خود داشته باشد.

شایعات

در مورد صاحبان این صرافی شایعاتی وجود دارد که تتر را نیز در اختیار دارند و بدین وسیله با تولید و عرضه غیرقانونی تتر باعث پامپ های بیت کوین میشوند. تاکنون کسی نتوانسته این ادعا را اثبات کند اما این صرافی به دلیل مبادلات غیر قانونی ارزهای دیجیتال جریمه نقدی شده و کاربران آمریکایی نیز به آن دسترسی ندارند.

جایگاه

این صرافی را از لحاظ مقدار حجم مبادلات میتوان در جایگاه ششم کل صرافی های ارز دیجیتال قرار داد و همین مقدار بالای حجم تبادلات نقدینگی کافی را در این صرافی به وجود میاورد که راحتی کاربران آن را فراهم میکند.

کارمزد ها

در این صرافی به طور کلی دو نوع کارمزد وجود دارد که عبارت اند از:

  • کارمزد های سرمایه گذاری
  • کارمزد های خرید ارز دیجیتال

کارمزد های سرمایه گذاری بسته به مقدار پول شما ممکن است از ۰% تا ۰.۱% نیز متغیر باشد که سرمایه های بالای ۵۰۰ میلیارد دلار کارمزد هایی نزدیک به صفر دارند. کارمزد های خرید و فروش رمزارز ها در این شبکه بین ۰.۱% تا ۰.۲% متغیر است که به صورت کلی هر نوع از کارمزد این شبکه بسیار پایین بوده و دلیل محبوبیت فراوان این صرافی نیز همین کارمزد های ناچیز میباشد.

بیشتر بخوانید: معرفی ده صرافی برتر ارز دیجیتال

ثبت نام

برای ثبت نام در این صرافی تنها کافیست با یک ایمیل و رمز عبور حساب خود را ساخته و شروع به فعالیت کردن در این صرافی بکنید و به حساب خود ارز دیجیتال انتقال بدهید. اما برای امکانات بیشتر و استفاده کامل از خدمات این صرافی نیاز به احراز هویت دارید که این کار نیاز به موارد زیر دارد:

  • عکس سلفی از خودتان
  • احراز نامه مالی از بانک و حسابی که بیت فینکس را به آن متصل کرده اید
  • آدرس محل زندگی و اثبات آن با ارسال قبوض محل سکونت
  • دارا بودن حداقل ۲۱
  • ارسال عکس کارت شناسایی صادر شده توسط دولت کشوری که در آن زندگی میکنید

سخن پایانی

صرافی بیت فینکس با ارائه خدمات مناسب به کاربرانش و همچنین دارا بودن خدمات ویژه برای کاربران خاص خود و ارائه امنیت بالا در عین کم بودن کارمزد های این پلتفرم به یکی از بزرگ ترین صرافی های ارز دیجیتال تبدیل شده است که در دسترس همگان قرار دارد.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز راجع به آنون اینو (Anon Inu)

بیشتر بخوانید: همه چیز راجع به شیبا (shiba)

 

اگر علاقمند به تبادل اطلاعات در حوزه ارز های دیجیتال در شبکه های اجتماعی ما میباشید میتوانید از زیر اقدام کنید:

گروه تبادل نظر ارز های دیجیتال

لطفا سوالات و نظرات خود را برای ما زیر همین پست کامنت کنید.


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر