ترتل کوین (turtlecoin)

Turtle Coin چیست؟

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

این مطلب در تاریخ 1400/02/05 بروزرسانی شده است.

Turtlecoin

کوین Turtlecoin با علامت اختصاری (TRTL) یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز میباشد که از انواع کیف پول های لینوکس، اندروید، مک و ویندوز پشتیبانی میکند.

مسیر طی شده

این ارز فعلا در فاز اجرایی اول خود قرار دارد که طبق گفته‌ی سایت رسمی Turtlecoin هنوز زمان شروع فاز دوم این ارز در حاله‌ای از ابهام قرار دارد و هرچه به تاریخ شروع این فاز نزدیک تر شویم اطلاعات بیشتری در دسترس قرار خواهد گرفت همچنین باید افزود که این سایت هدف خود را قبل از رسیدن به بلوک 4,000,000 زنجیره فاز یک قرار داده است.

همچنین white paper نرم افزار فاز دوم اجرایی این پروژه هنوز منتشر نشده است.

بیشتر بخوانید : اموزش ارز های دیجیتال

اهداف

از اهداف تیم Turtlecoin پایین اوردن هزینه تراکنش ها و آسان تر کردن این زنجیره میباشد که باعث جذب کاربران بیشتری به سمت این شبکه و در نتیجه پایداری بیشتر شبکه و معاملات آسان تر و سریع تر در این شبکه میباشد.

شعار

شعار تیم Turtlecoin نیز آسانی، سرعت و ایمنی شبکه آن میباشد.

ارزش توکن

ارزش فعلی این کوین چیزی در حدود 0.000396 دلار میباشد که تقریبا 0.002 درصد از بازار را در دست خود دارد و در جایگاه 578ام بین ارزهای دیجیتال قرار دارد قابل ذکر است که 71% از حجم معاملات این ارز در صرافی coinex.com انجام میشود.

نتیجه گیری

ترتتل کوین یک پروژه نو پا و رو به رشدی میباشد که اخیرا نیز پیشرفت های زیادی داشته است و میتوان به عنوان یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران به شمار بیاید. همچنین تیم توسعه دهنده این پروژه خبر از اجرا شدن فاز دوم اجرایی آن داده اند که میتواند باعث رشد هرچه بیشتر از کوین در بازار ارزهای دیجیتال بشود.

بیشتر بخوانید: همه چیز راجب ارمزارز و پلتفرم Shiba inu


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر