سوشی سواپ چیست؟

سوشی سواپ چیست؟

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

این مطلب در تاریخ 1400/01/31 بروزرسانی شده است.

صرافی سوشی سواپ 

سوشی سواپ یک صرافی غیرمتمرکز بر روی بلاک چین اتریوم و فورکی از صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ میباشد.

شبکه سوشی سواپ

سوشی (SUSHI) توکن این شبکه میباشد که کارمزد تراکنش ها در این شبکه با آن پرداخت میشود ضمنا در این پلتفرم به دارندگان این توکن حق رای و بهبود شبکه داده میشود و کاربران میتوانند در آینده و پیشبرد شبکه نقش داشته باشند. شاید بتوان صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ را رقیب اصلی سوشی سواپ دانست از این رو تفاوت اصلی این دو شبکه را میتوان در نحوه اداره کردن آن دانست؛ پروژه یونی سواپ توسط توسعه دهندگان و مدیران آن به جلو پیش میرود این در حالی است که در شبکه سوشی سواپ این کاربران هستند که شبکه را رو به جلو و برای آن تصمیم گیری میکنند.

توکن سوشی

توکن سوشی در حال حاضر در رتبه 74 بازار با قیمتی در حدود 11 دلار میباشد که با توجه به قیمت اولیه آن در اواخر سال 2020 که چیزی در حدود یک دلار بوده است  رشدی 1000 درصدی داشته است و هر روز به تعداد کاربران این صرافی افزوده میشود و استقبال خوبی از آن شده است.

تیم و پروژه

پروژه سوشی سواپ یک صرافی  غیر متمرکز (DEX) میباشد که جامعه محور بوده و این کاربران هستند که مدیریت آن را بر عهده دارند. سوشی سواپ  کاربر محور بوده و از امنیت بالایی به همین دلیل برخوردار است هرچند که توسعه دهندگان این پروژه شفاف سازی راجب فعالیت های این شرکت انجام نداده اند و بسیاری در ظن به این پروژه به سر میبرند ولی همچنان کاربران زیادی جذب سوشی سواپ و استخر های نقدینگی آن شده اند به صورتی که زمانی که سوشی سواپ پا به این عرصه گذاشت حدود 70% از نقدینگی یونی سواپ به این شبکه انتقال یافت و از استقبال خوبی بهره‌مند شد.

استخر های نقدینگی

شما میتوانید با ریختن سرمایه خود در استخر های نقدینگی از این شبکه کسب درآمد کنید؛ شما با دارا بودن توکن های سوشی صاحب درآمد در این شبکه میشوید علاوه بر اینکه درصدی از سود به شما تعلق میگیرد به دلیل تامین نقدینگی میباشد درصدی نیز فقط به دلیل دارا بودن توکن های سوشی به شما میرسد؛ اگر بخواهیم این مقدار را دقیق شرح دهیم به صورت زیر میباشد:

کارمزد شبکه

به طور کلی در این شبکه 0.3% کارمزد برای تراکنش ها در نظر گرفته شده است که از این مقدار 0.25% به تامین کنندگان نقدینگی در استخر های این شبکه و مقدار 0.05% نیز به توکن های سوشی تبدیل شده و به کسانی که دارنده توکن های سوشی میباشند تعلق میگیرد.

توسعه دهندگان

توسعه دهندگان اصلی سوشی سواپ فرد یا گروهی از افراد با نام مستعار چف نومی (Chef Nomi) میباشند که اخیرا رسوایی هایی به بار آورده اند که طبق گفته خبرگزاری ها Chef Nomi با استفاده از 14 میلیون دلار اتر سعی در کاهش قیمت توکن سوشی داشته‌اند.

نتیجه‌گیری

سوشی سواپ یک پروژه دیفای میباشد که در همین مدت کوتاهی که آغاز به کار کرده است از استقبال خوبی بهره‌مند شده است به همین جهت توکن حاکمیتی آن (SUSHI) نیز زمینه‌ی خوبی برای پیشرفت دارد و کسانی که علاقمند به سرمایه گذاری در این بازار هستند میتوانند آینده ی خوبی را برای این توکن متصور بشوند همچنان که شما با دارا بودن این توکن در شبکه و استخر های نقدینگی سوشی سواپ سود دریافت خواهید کرد!


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر