همه چیز درباره پاندی ایکس

همه چیز درباره ارز پاندی ایکس

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

مقاله پاندی ایکس جدید را از لینک زیر مطالعه کنید

http://arzha.net/pundix/

ارز پاندی ایکس (Pundi X) با نماد NPXS از سال 2017 کار خود را بر بستر بلاک چین اتریوم آغاز کرد.تیم پاندی ایکس در جاکارتا، لندن، سئول، توکیو، و سنگاپور دفتر دارد.

از اوکتبر ۲۰۱۸ بیش از ۱۵۰ عضو به صورت تمام وقت با شرکت کار می‌کنند. مدیرعامل و بنیان‌گذار این پروژه که Zack Chin hsj.  هدف این ارز همگانی شدن ارزهای دیجیتال در بین اکثر افراد است.

این شرکت شروع به ساخت دستگاه POS، کارت بانکی XPASS، اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز یا همان dApps، کیف پول Xwallet، تلفن همراه هوشمند (XPhone) کرده است. ایده این شرکت این است که دارندگان این ارز در استفاده های روزمره برای پرداخت هزینه های مختلف از این ارز استفاده نمایند.

به دلیل اینکه این ارز بر اساس راهکار های متمرکز و غیر متمرکز ایجاد شده ممکن است برای کاربران خود مشکلاتی به وجود بیاورد . بخش خوب این ارز این است که برای تبدیل ارزهای فیات به رمزنگاری شده نگرانی وجود ندارد زیرا برای تبدیل این ارزها با به همان میزان که مورد نیاز است، اقدام کنند.

توکن NPXS از طرف تمام والت هایی که با توکن ERC-20 همخوانی دارند پشتیبانی می‌شود. در حقیقت توکن NPXS  یک توکن ERC-20 مبتنی بر بلاکچین اتریوم است.این ارز برای خرید و فروش offline ارز دیجیتال طراحی شده است.

کیف پول هایی که این ارز را پشتیبانی میکنند:

  • Ledger
  • MyEtherWallet
  • Trezor

میزان سود دهی بالا، گستردگی بازار و همچنین اصولی بودن روش‌های افزایش یا حتی کاهش سرمایه از عواملی است که توانسته به میزان بسیار زیادی در زمینه کسب درآمد و سرمایه به سرمایه گذاران کمک کرده و آن‌ها را به این بازار جذب کند.

 


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر