فری کوین چیست؟

همه چیز راجع به فری کوین (free coin)

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

این مطلب در تاریخ 1400/02/25 بروزرسانی شده است.

فری کوین (free coin)

فری کوین به گفته سایت رسمی خوده این پروژه با این هدف ایجاد شد تا بتواند با قیمت ارزان و تعداد زیاد توکن های خود راه ورود به بازار ارزهای دیجیتال را برای همه افراد هموار کند و همه بتوانند با استفاده این توکن وارد این بازار بشوند و از رمزارزها استفاده کنند.

قیمت و تعداد عرضه

فری کوین با دارا بودن نزدیک 10 تریلیون توکن و قیمتی  در حدود 0.000008 دلاری در رتبه 484 بازار قرار دارد.

صرافی ها

شما میتوانید فری کوین را در صرافی هایی نظیر یونی‌سواپ، هات‌بیت، مونی‌سواپ، روبیک، پنکک سواپ، کوین تایگر و … معامله بکنیدو لازم به ذکر است که 15% از حجم مبادلات این توکن در صرافی یونی سواپ انجام میشود.

ارتباط با تیم سازنده

هم اکنون فری کوین در سرتاسر جهان منتشر شده است و شما میتوانید در سایت رسمی این پروژه گروه های تبادل نظر مربوط به هر کشور را به صورت جداگانه مشاهده بکنید. اگر مایل هستید وارد گروه مخصوص به ایرانی ها در این پروژه بشوید اینجا را کلیک کنید. همچنین اگر علاقمند به گروه تبادل نظر در رابطه با ارزهای دیجیتال هستید میتوانید از اینجا وارد گروه تبادل نظر تیم ما بشوید.

معاملات

هم اکنون نزدیک به 250000 نفر در حال معامله کردن این توکن در صرافی های مختلف میباشند. به گفته سایت رسمی  این پروژه این توکن بهترین توکن برای شروع مبتدیان میباشد و تازه کاران میتوانند با این توکن دست به شروع معامله بزنند و این توکن نیز با قیمت پایین خود این امکان را فراهم کرده است که افراد بتوانند مقادیر کوچکی از این توکن را معامله بکنند.

Multi blockchain

یکی از نکات مثبت این پروژه Multi blockchain یا  قابلیت جابجایی و گردش توکن های این پروژه در بلاک چین های اتریوم، ترون و اسمارت بایننس چین میباشد. به این صورت که با استاندارد های (ERC20)، (TRC10) و (BEP20) که به ترتیب مربوط به اتریوم، ترون و اسمارت بایننس چین میباشد.

سهم هر فرد!

به ازای هر فرد روی کره زمین 1280 توکن فری کوین موجود است و این پروژه اینگونه بیان کرده است که 98% از مردم روی کره زمین نیاز دارند که راجب ارزهای دیجیتال اطلاعات کسب کنند!

تیم توسعه دهنده

فری کوین در سال 2018 با علامت اختصاری Free منتشر شد و تیم سازنده این توکن بن بروتس (Ben Bervoets) را به عنوان یکی از توسعه دهندگان این پروژه با سابقه 35 سال فعالیت در حوزه IT معرفی کرده‌اند. در زیر میتوانید تصویری که خود سایت این پروژه راجب خود منتشر کرده است را مشاهده بکنید.

خلاصه از پروژه فری کوین

همه چیز راجع به فری کوین به صورت مختصر و مفید

نتیجه گیری

هرچند که اطلاعات دقیقی از این پروژه و اهداف آن در دسترس نیست ولی تا کنون این پروژه در دو سال گذشته سودهای کلانی به سرمایه گذاران در این پروژه رسانده است و همچنین تا حدودی از مقبولیت خوبی برخوردار میباشد و میتواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

همچنین بخوانید: همه چیز راجع به توکن شیبا اینو

همچنین بخوانید: همه چیز راجع به Turtlecoin


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر