anon inu چیست؟

Anon Inu چیست؟

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

Anon Inu

امروز قصد بررسی توکن تازه متولد آنون اینو (ANONINU) را داریم که توسط گروه معروف هکری Anonymous ساخته و عرضه شده است و این گروه اینگونه بیان داشته است که هدف از ایجاد این توکن کاهش قدرت دولت چین در دستکاری هایی که در بازار ارز های دیجیتال و ماینر های بیت کوین کرده است و همچنین برای رفتن به جنگ ایلان ماسک در جنگ میم ها (meme war) این توکن را عرضه کرده اند.

توسعه دهندگان

گروه هکری انانیموس که به معنای ناشناخته میباشد یکی از قدیمی ترین و معروف ترین گروه های هکری دنیا میباشد که کسی از هویت افراد آن اطلاعی ندارد و در نتیجه از توسعه دهندگان این توکن نیز تنها همین نام گروه است که در دسترس میباشد اما این گروه چنین اعلام داشته است که ارز های دیجیتال هنوز اول راه خود هستند و این توکن به همین دلیل ایجاد شده است تا امید را در این بازار نگه دارد و همچنین با کار های خود قدرت را غیرمتمرکز تر بکند.

توکن ها

تعداد کلی توکن های این پروژه به مقدار یک کوادریلیون یا یک عدد با 15 تا صفر میباشد که واقعا رقم بالایی به حساب می آید. به گفته خود سایت رسمی این پروژه به آدرس anoninu.com قرار است 50% این مقدار از توکن ها سوزانده شوند و 20% آن مستقیما پس از استقرار پروژ خواهند سوخت. هم اکنون قیمتی برای این توکن گذاشته نشده و هنوز معاملات چندانی ندارد و شما تنها در صرافی پنکیک سواپ میتوانید به این توکن دسترسی پیدا کنید. از مقدار عرضه کلی 2% اختصاص به کیف پول خیریه و 2% دیگر به کیف پول بازاریابی اختصاص دارد.

اهداف

به گفته سایت این پروژه آنون اینو اهداف خیریه و کمک به حیوانات نیز در برنامه خود دارد. همچنین به گفته تیم این پلتفرم اگر شما دارای توکن های این پروژه باشید صاحب سود خواهید شد که این سود ها از 5% کل کارمزد های شبکه حاصل میشوند. شعار این پروژه نیز جمله روبرو میباشد: A NEW HOPE. ANONINU WAS BORN که به معنی یک امید جدید، آنون اینو متولد شد؛ میباشد.

داستان آنون اینو

این پروژه بر روی بلاک چین اسمارت اسمارت چین (Binance Smart Chain) میباشد که به اختصار (BSC) خوانده میشود. این پروژه برای راضی کردن کاربران خود وعده های توکن سوزی به صورت دستی، افزایش نقدینگی و همچنین توزیع دارندگان خود را برای کاربران شبکه به ارمغان بیاورد.

توسعه دهنده قرارداد های هوشمند

سایت رسمی این پروژه توسعه دهنده قرارداد های هوشمند خود را هارشیل جین (Harshil Jain) معرفی کرده است که یک فرد قابل احترام در حوزه رمزنگای و توسعه نرم افزار های اندروید میباشد.

NFT

از قابلیت های دیگر این شبکه NFT ها میباشند که هنر های NFT یکی از حوزه های پر درآمد در بازار ارز های دیجیتال محسوب میشود.

اگر راجع به NFT سوالی دارید میتوانید مقاله تیم ما را در این حوزه مطالعه کنید: همه چیز راجع به NFT

شبکه های اجتماعی

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، توییتر، لینکدین و اینستاگرام این پروژه اخبار مربوط به آن را دنبال کنید هم اکنون نیز زمان زیادی از شروع کار این پروژه نمیگذرد تعداد کاربران مناسبی را جذب خود کرده است که این رقم در آینده بالاتر نیز خواهد رفت.

کلام آخر

این پروژه همانطور که میدانید توسط یک گروه هکری ساخته شده است که هویت های آنها در دسترس نیست و اعتماد به اینگونه پروژه ها ممکن است سخت باشد، ما نیز پیشنهادی مبنی بر خوب یا بد بودن این نوع از پلتفرم ها نداریم و تصمیم گیرنده خود شما هستید. تنها توصیه ی ما به شما این است که سرمایه گذاری های هنگفتی روی یک پروژه انجام ندهید تا دچار ضرر های سنگین نشوید.


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر