اموزش بورس

پکیج مقدماتی بورس

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج مقدماتی بورس چیست؟

این پکیج شامل دوره های متنوع بورس می‌باشد که برای افرادی که تمایل دارند گام اول خود برای آموزش بورس را محکم بردارند و آموزش همه جانبه ای داشته باشند تهیه شده است.

چرا باید برای فعالیت در بورس ‌پکیج مقدماتی بورس را تهیه کنیم؟

این پکیج به علت جامعیت محتوا می‌تواند دید بهتری برای یک فرد آماتور داشته باشد تا به جای این که از یک روش و یک جهت به بازار نگاه کند بتواند با استفاده از روش‌ های تحلیی مختلف نگاهی جامع و همه جانبه به بازار داشته باشد.

چگونه با پکیج مقدماتی بورس می‌توان سود کرد؟

این پکیج دارای گروه پشتیبانی است، تمامی افرادی که در این دوره شرکت می‌کنند ابتدا باید مباحث آموزشی را با جزئیات دنبال کنند و فرا بگیرند سپس یک بازه زمانی جهت تسلط پیدا کردن روی مباحث به تمرین و بحث در گروه پشتیبانی برای درک موارد آموزش داده شده بپردازند سپس می‌توانند وارد بازار شوند و اقدام به معامله کنند.

پکیج مقدماتی بورس برای چه کسانی مناسب است؟

این پکیج مناسب افرادی است که می‌خواهند وارد دنیای بورس شوند و آماتور هستند، در این پکیج تمامی موارد از پایه توضیح داده می‌شود.

در این پکیج دقیقا چه چیزهایی وجود دارد ؟

بیست جلسه برای آموزش مبانی اولیه بازار بورس
هفت جلسه آموزشی برای تابلو خوانی
پنج جلسه آموزش تکنیکال
پنج جلسه آموزشی فیلتر نویسی
پک فیتلر های بورس
فایل آموزشی PDF شامل مباحث ( ورود به بورس ، مفاهیم پایه ، کدال ، صورت های مالی ، تحلیل بنیادی ، افزایش سرمایه + نکات پایانی که تجربیات شخصی مدر دوره می‌باشد) این فایل ۲۸۶ص می‌باشد.

آیا قیمت  پکیج مقدماتی بورس مناسب است؟

کافیست با یک جست و جوی ساده در اینترنت متوجه شوید که هیج جایی چنین آموزش با کیفیت، پشتیبانی ، حامعیت را حداقل یک میلیون تومان قیمت گذاری کرده اند، ما برای رضایت حال شما زیر قیمت این پکیج کامل را ارائه می‌دهیم.

سطح این دوره چقدر بالاست؟ آیا لازمه اطلاعات خاصی داشته باشیم؟
سطح این دوره مقدماتی است، به دلیل این که تمامی مباحثی که در پکیج گفته شده است از ابتدا شروع به آموزش می‌شود نیاز به اطلاعات خاصی برای استفاده از این پکیج نخواهید داشت.

ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط تا یک ماه پس از خرید

دارای گروه پشتیبانی تلگرام

⇐مشاهده پکیج اموزش بورس⇒


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر