ارز دیجیتال کاردانو

کاردانو (ADA) سومین ارز بزرگ بازار فیوچرز شد

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

کاردانو سومین ارز بازار ارز ها دیجیتالی

کاردانو (ADA)، توکن بومی بلاکچین کاردانو (Cardano) موفق شده خود را به جمع سه رمز ارز برتر بازار از نظر ارزش بازار برساند. بنظر می‌رسد که کاردانو یکی از بهترین داستان های کامبک ارز های دیجیتال را رقم زده است، این ارز دیجیتال توانست به اوج قیمت خود که در ژانویه 2018 ثبت کرده بود برسد.
معرفی ارز دیجیتال آدا

ارز دیجیتال ادا

بعد از اینکه در شبانه روز گذشته حجم معاملات این ارز دیجیتال در صرافی بایننس پنج درصد افزایش یافت، قیمت کاردانو در ساعت 5:05 بعد از ظهر به وقت آمریکا و 9:35 دقیقه به وقت ایران به 1.25 دلار رسید.
کمتر از یک سال پیش، کاردانو 98.5 درصد از اوج قیمت قبلی خود یعنی 1.18 دلار که در 4 ژانویه 2018 ثبت شده بود فاصله گرفت و کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرد، اما حالا این ارز دیجیتال از 13 مارچ 2020 دچار افزایش قیمت تقریباً 2570 درصدی شده است.
ارزش کل بازار کاردانو از 38 میلیارد دلار فراتر رفته است که این موضوع این ارز دیجیتال را به سومین ارز دیجیتال برتر جهان تبدیل می‌کند، بیت کوین و اتریوم در جایگاه اول و دوم هستند. این رده بالاترین جایگاهی ست که این ارز دیجیتال تاکنون در رده بندی ارز های دیجیتال بدست آورده است.
هارد فورک که در یک مارچ ارائه می‌شود باعث افزایش قیمت شدید این ارز دیجیتال شده است. همانطور که U.Today گزارش می‌دهد، به روزرسانی اصلی پروتکل کاردانو، آنرا به یک شبکه چند دارایی تبدیل می‌کند که این موضوع می‌تواند باعث شود کاردانو اتریوم را بصورت جدی به چالش بکشد و با آن رقابت کند. حالا توسعه دهندگان قابلیت آن را دارند که توکن خودشان را ایجاد کنند.
در همین حال صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال اماراتی مستقر در دبی FD7 Ventures اعلام کرده که پس از نقد کردن 750 میلیون دلار بیت کوین خود، این مبلغ را در کاردانو سرمایه گذاری خواهد کرد.کاردانو قبل از اینکه به دوران گوگن برسد باید یک فورک دیگر هم ارائه کند.

بهترین ارز دیجیتال جهانی

ارز دیجیتال کاردانو

داده های Nomics نشان می دهند که از بین ۲۰ رمزارز برتر بازار، ADA بهترین عملکرد را داشته است. این عملکرد چشمگیر در حالی رخ داده که این رمزارز در صرافی کوین بیس لیست نشده است.

دو دلیل رشد ADA

دو دلیل اصلی می تواند پشت عملکرد خوب این ارز دیجیتال وجود داشته باشد.

دلیل اول

یکی از این دلایل، هاردفورک کاردانو در اوایل ماه مارس است. بعد از این هاردفورک که ماری (Mary) نام گذاری شده است، کاردانو به یک پلتفرم قراردادهای هوشمند چند دارایی غیرمتمرکز تبدیل خواهد شد.

به عبارتی دیگر قراردادهای هوشمند، دیفای و NFT ها از ویژگی هایی هستند که به شبکه کاردانو اضافه خواهند شد. این ویژگی ها برای اتریوم چیز جدیدی نیستند، اما اضافه شدن آنها به کاردانو با توجه به هزینه بالای تراکنش ها در اتریوم، می تواند رقابت بین این شبکه را بیش از پیش سخت تر کند.

دلیل دوم

دلیل دوم که می تواند باعث افزایش قیمت ADA شده باشد FD7 است. FD7 یک شرکت سرمایه گذاری در دوبی است که اعلام کرده ۷۵۰ میلیون دلار بیت کوین خود را برای خرید کاردانو و پولکادات فروخته است. جرالد وتا (Gerald Votta)، مدیر شرکت Quantum Economics در این خصوص گفت:

از آنجایی که قیمت ADA نزدیک به یک دلار معامله شده است و این پلتفرم برنامه های بسیار خوبی برای توسعه دارد، این حرکت هوشمندانه FD7 می تواند سود بیشتری را عاید این شرکت کند.


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر