کوکو سوآپ Coco Swap

کوکو سوآپ Coco Swap

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

در تاریخی که این مقاله را ما مینویسیم   این توکن در 7 روز گدشته از ترندهای کوین مارکت کپ ( پر بازدید ترین ها ) انتخاب شده است

این توکن در شبکه بایننس اسمارت چین BSC ساخته شده است

ادرس شبکه این توکن :  0x9AA6FC71aed1130DeE06a91A487BF5eA481dE80D

عرضه در گردش موجود نیست

رتبه فعلی این ارز در بازار ، 3817

حداکثر عرضه در گردش 150,000,000,000

شما با سواپ کردن این ارز مقداری پاداش دریافت میکنید

از هر تراکنش کوکوسواپ 2 درصد بین هولدرها تقسیم می شود و 2 درصد سوزانده می شود و 3 درصد صرف توسعه پروژه می شود که این روند باعث می شود. هولدرها در بلند مدت میتوانند سود خوبی کسب کنند و با توکن سوزی پیوسته این ارز دیجیتال قیمت هر واحد از این رمزارز افزایش خواهد داشت، بنابراین برای هولد میان مدت و بلند مدت می تواند مناسب باشد.

در حال حاضر در پنکیک سواپ ارز کوکو سوآپ موجود است

کوکو سوآپ یک توکن کاهش تورم پیشرونده است که بر اساس آخرین سیستم های پروتکل DeFi ساخته شده است. هدف اصلی توکن، ارائه تراکنش‌های شبکه غیرمتمرکز با زمان سریع‌تر و کارمزد مبادله ارزان‌تر است. مسیر رو به جلو برای COCO توسط نوسانات بازار تعیین می‌شود .

آدرس سایت توکن Coco Swap

coco-swap.finance

این مقاله هرگز پیشنهاد خرید این توکن نمی باشد


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

حامد اصغری هستم ، مدیر سایت ارزها دات نت ، از سال 83 وارد حوزه وب شدم و با تولید محتوا و نویسندگی در وبلاگ اولین تجربه های خود را به دست آوردم و بعدها با برنامه نویسی و طراحی سایت و سئو و دیجیتال مارکتینگ تجربه های بیشتری کسب نمودم و از سال 99 فعالیت خود را به صورت جدی در حوزه ارزهای دیجیتال شروع کردم و اکنون با تیمی جوان و پر انرژی در حوزه ارزهای دیجیتال به کار خود حرفه ای ادامه میدهم .

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر