Voyager Token

ارز Voyager Token

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

نام ارز مورد بررسی: Voyager Token

لحظه نوشتن این مقاله اطلاعات این ارز به شرح زیر است:

رتبه : #153

 79,274 نفر در واچ لیست زیر نظر دارن

قیمت فعلی:  $0.5431

مارکت کپ:  $152,583,919.49

 عرضه در گردش :  دارای ۲۷۸.۴۸۲.۲۱۴ سکه VGX در گردش

 و حداکثر عرضه 279.387.971 سکه VGX.

تسلط بر بازار:  0.02 %

هدف و برنامه این ارز:

ویجر یک اپلیکیشن کارگزاری برای موبایل است که به کاربران امکان خرید، فروش، معامله و سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را می‌دهد. اپلیکیشن Voyager برای سیستم عامل‌های iOS و اندروید در دسترس است. به همین دلیل این نرم افزار پتانسیل‌های زیادی برای ارائه دارد. برای اینکه معامله گران و سرمایه گذاران بتوانند بهترین استفاده را از معاملات خود ببرند، ویجر کاربران خود را به صرافی‌ها و بازارهای مختلف ارزهای دیجیتال متصل می‌کند.

کاربران می‌توانند با استفاده از بیش از 60 رمزارز و توکن مختلف در یک اپلیکیشن به معامله، مبادله و سرمایه گذاری بپردازند. این اتفاق آزادی مالی کاربران را تسهیل می‌کند و به معامله گران ارزهای دیجیتال کمک می‌کند سبدهای خود را به طور کارآمد مدیریت کنند.

Voyager  همچنین برای کاربرانی که به صورت ماهانه مبالغی را به حسابشان در این برنامه واریز کرده و آن را قفل نمی‌کنند، سود قابل توجهی ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند در بیش از 30 ارز دیجیتال موجود که شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، پولکادات (DOT)، دش (DASH) و بسیاری دیگر می‌شود، سود مرکب کسب کنند.

برنامه ویجر هیچ هزینه‌ای که برای خدمات و محصولات یک کارگزاری غیر معمول باشد را دریافت نمی‌کند. علاوه بر این، اپلیکیشن ویجر تنها برنامه کارگزاری‌ای است که به کاربران امکان می‌دهد سود مرکب نیز کسب کنند. این برنامه همچنین کارمزدی از کاربر برای خدمات خود دریافت نمی‌کند.


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر