ارز Helium _ هلیوم

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

نام ارز مورد بررسی: Helium

لحظه نوشتن این مقاله اطلاعات این ارز به شرح زیر است:

رتبه : #47

311,223  نفر در واچ لیست زیر نظر دارن

قیمت فعلی:  $9.40

مارکت کپ:  $1,149,135,345.77

 عرضه در گردش :   122،452،838 سکه HNT

و حداکثر عرضه 223،000،000 

تسلط بر بازار:  0.11%

هدف و برنامه این ارز:

ارز دیجیتال هلیوم توانایی ارتباط دستگاه‌های اینترنت اشیا بی‌سیم را بهبود ‌می‌دهد. در سال 2013 زیرساخت‌های اینترنت اشیا هنوز در ابتدای راه خود بود، اما توسعه‌دهندگان ‌می‌خواستند عدم تمرکز را نیز به این شبکه اضافه کنند. برای همین از این شبکه به عنوان شبکه مردم نام ‌می‌برند.

جذابیت شبکه Helium بیشتر برای صاحبان دستگاه‌ها و افرادی است که به فضای اینترنت اشیا علاقه دارند. با ایجاد مشوق‌های مالی، تیم توسعه قصد دارند که این شبکه را بیشتر معرفی کنند.

شرکت‌کنندگان در شبکه Helium، دستگاه‌های Hotspot را که ترکیبی از ورودی‌های وایرلس و دستگاه ماینر است، خریداری ‌می‌کنند یا اینکه ‌می‌توانند خودشان دستگاه را بسازند. هر دستگاه Hotspot شبکه رادیویی را تا شعاع خاصی پوشش ‌می‌دهد و همچنین توکن شبکه هلیوم (HNT) را نیز استخراج ‌می‌کند.

این شبکه با یک الگوریتم اجماع جدید که بر اساس پروتکل HoneyBadger BFT است کار ‌می‌کند. استفاده از این پروتکل به نود‌ها اجازه ‌می‌دهد حتی وقتی کیفیت اتصال شبکه متغیر است بتوانند به توافق و اجماع دست یابند.

علاوه بر توکن HNT توکن دیگری به نام Data Credit وجود دارد که کاربران برای پرداخت هزینه تراکنش‌هایشان از آن استفاده ‌می‌کنند. این توکن قابل مبادله نیست و به حساب کاربری خود افراد متصل است.


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر