ارز FLOW _ فلو

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

نام ارز مورد بررسی: Flow

لحظه نوشتن این مقاله اطلاعات این ارز به شرح زیر است:

رتبه : #29

شبکه: Binance

قیمت فعلی:  #29

 عرضه در گردش :  1,036,200,000 FLOW

تسلط بر بازار: 0.22%

هدف و برنامه این ارز:

ارز FLOW کلید حفظ و راه اندازی بلاکچین فلو می باشد. اول از همه، توسعه‌ دهندگان می‌ توانند ارز FLOW را به عنوان ارز اصلی مورد استفاده برای پرداخت‌ ها، تراکنش‌ ها و کسب پاداش در برنامه‌ های غیرمتمرکز خود بگنجانند. توسعه دهندگان همچنین می توانند در صورت تمایل، ارز دیجیتال سفارشی خود را در فلو ایجاد کنند.

برای تبدیل شدن به یک گره، کاربران باید ارز FLOW را در اختیار داشته باشند و به اشتراک بگذارند، که این کار به آنها اجازه می‌ دهد در مدیریت پلتفرم شرکت کنند. فلو به این کاربران با ترکیبی از ارز فلو و بخشی از کارمزد تراکنش، پاداش می دهد.

نکته مهم، از آنجایی که چهار نوع گره مختلف در فلو وجود دارد، درآمد تخصیص یافته به هر نقش به طور خودکار بر اساس مقدار FLOW که توسط هر خوشه از گره ها استیک شده، تنظیم می شود.

کاربرانی که مایل به اجرای یک گره نیستند نیز می توانند توکن استیک شده خود را به اپراتورهای حرفه ای واگذار کنند تا از طرف آنها در شبکه شرکت کنند.

چرا باید از Flow استفاده کرد؟

 

اگر شما یک توسعه‌ دهنده بازی هستید که به دنبال راه‌ اندازی برنامه‌ ای بر روی بلاکچین با استفاده از ارز دیجیتال هستید، فلو می تواند برای شما جذاب باشد.

سرمایه‌ گذاران همچنین ممکن است به دنبال اضافه کردن FLOW به مجموعه خود باشند، در صورتی که به آینده پلتفرم‌ های بلاکچین متمرکز بر توسعه بازی اعتقاد داشته باشند. چیزی که بدون شک با توجه به افزایش محبوبیت متاورس و بازی های NFT در ماه های اخیر انکار ناپذیر است.


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر