Celer Network

ارز Celer Network

پکیج آموزشی صرافی کوینکس

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

پکیج آموزشی ارزهای دیجیتال

نام ارز مورد بررسی: Celer Network

لحظه نوشتن این مقاله اطلاعات این ارز به شرح زیر است:

رتبه :   #160

112,614   نفر در واچ لیست زیر نظر دارن

قیمت فعلی:  $0.02121

مارکت کپ:  $150,645,640.38

 عرضه در گردش.۷٬۰۸۵٬۴۸۸٬۳۶۷ سکه CELR

تسلط بر بازار:  0.01%

هدف و برنامه این ارز:

سلر شبکه در سال ۲۰۱۸ توسط یک تیم قوی از مهندسان با تجربه فوق العاده فنی و تخصصی تأسیس شد. هر چهار یکی از بنیانگذاران سلر دکترای علوم کامپیوتر را از دانشگاه هایی مانند MIT و UC Berkely برگزار می کنند و همگی سابقه کاری با شرکت های فناوری با مشخصات بالا دارند.

  • دکتر مو دونگ دکترای خود را از UIUC دریافت کرد. او مهندس و مدیر محصول در Veriflow بود، کار بر روی تایید رسمی شبکه. او کارشناس اعمال نظریه بازی الگوریتمی به طراحی پروتکل است، و دوره های قرارداد هوشمند تمام پشته را با صدها دانش آموز فارغ التحصیل تدریس می کند.
  • دکتر جوندا لیو دکترای خود را از یو سی برکلی دریافت کرد. او در سال ۲۰۱۱ برای ساخت زیرساخت های شبکه سازی datacenter خود به گوگل پیوست و سپس از سال ۲۰۱۴ عضو تأسیس سرویس تلفن همراه Project Fi بود. او همچنین اندروید تک سرب برای خدمات حامل بود که بر روی بیش از ۱٫۵ میلیارد دستگاه اجرا می شد.
  • دکتر شیائوژو لی دکترای خود را از دانشگاه پرینستون دریافت کرد. آثار او در مکان های برتر در سیستم های توزیع شده، شبکه سازی، ذخیره سازی، و مدیریت داده ها منتشر شده اند، و به اجزای اصلی گوگل TensorFlow، اینتل DPDK، و پابرهنه عمیق بینش تبدیل شده اند.
  • دکتر چینگکای لیانگ دکترای خود را از ام آی تی دریافت کرد. تحقیقات او بر مشکلات مختلف یادگیری و کنترل که در سیستم های شبکه ای به وجود می آیند، به ویژه بر روی الگوریتم های یادگیری آنلاین در شبکه های دشمن تمرکز دارد که با موفقیت در فناوری های رایتئون بی بی ان و آزمایشگاه های بل به کار گرفته شده اند.

چه چیزی باعث می شود سلر شبکه (CELR) منحصر به فرد؟

سلر به طور اساسی نحوه ساخت و استفاده از dApps چند بلوکی زنجیره ای را تغییر می دهد. به جای استقرار نسخه های متعدد جدا شده از قراردادهای هوشمند بر روی زنجیره های بلوکی مختلف، توسعه دهندگان هم اکنون می توانند dApps بین زنجیره ای بومی با بهره برداری نقدینگی کارآمد، منطق برنامه منسجم، و ایالات مشترک بسازند. کاربران dApps سلر فعال خواهد شد مزایای یک اکوسیستم چند بلوکی متنوع با سادگی UX تک تراکنش لذت ببرید, بدون تعاملات دستی پیچیده در سراسر زنجیره بلوک های متعدد.

سلر از قراردادهای هوشمندی استفاده می کند که بر روی هر زنجیره جفت شده با شبکه گاردین ایالتی، یک زنجیره بلوکی مبتنی بر Tendermint، مستقر می شوند تا امکان قابلیت تداخل پذیری چند بلوکی بدون درز را فراهم کنند. برای ارسال یک پیام یا استناد به یک زنجیره متقابل تابع قرارداد هوشمند، یک کاربر یا یک dApp ابتدا قصد خود را به عنوان یک پیام با هدر ساخت یافته و بار دودویی خودسرانه به یک قرارداد هوشمند Message Bus در زنجیره منبع ارسال خواهد کرد. سپس معتبر، شبکه گاردین ایالتی، ابتدا در مورد وجود چنین پیامی به اجماع خواهد رسید، و در عین حال گواهی چند امضایی با وزن سهام تولید خواهد کرد. پس از آن این گواهی از طریق یک مجری که به پیام اشتراک می کند به مقصد رله می شود. در زنجیره مقصد، همان قرارداد اتوبوس پیام وجود دارد برای بررسی اعتبار پیام و باعث منطق مربوطه مرتبط با پیام یا بلافاصله و یا پس از یک تایم آوت.


افزایش فالوور ، افزایش لایک ، افزایش کامنت ، افزایش بازدید
آموزش فارکس ، آموزش باینری آپشن

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر